Modlitwa o cud

Modlitwa o cud. Jeśli przyjmiesz słowa tej modlitwy o cud, całym swoim sercem i będziesz odmawiać ją z głęboką wiarą, to z całą pewnością, doznasz duchowej łaski.

Doświadczysz żywej obecności Jezusa w swoim sercu i to On odmieni całe twoje życie w bardzo szczególny sposób. Proszę Cię, nie oceniaj czy to prawda, czy nie. Po prostu to sprawdź.

Za każdym razem gdy podejmujesz modlitwę, już możesz czuć się zwycięzcą. Wybrałeś Chrystusa, a mogłeś wybrać tyle innych rzeczy. Otwórz teraz swoje serce na to, co On chce ci dzisiaj powiedzieć.

Modlitwa o cud:

Jezu, oto staję teraz przed Tobą – grzeszny, taki jaki jestem. Proszę wybacz mi moje winy, których tak bardzo żałuję, proszę przebacz mi. Ze względu na Twoje Imię wybaczam wszystkim, którzy mnie skrzywdzili. Oto stoję przed Tobą i wyrzekam się grzechu, wszelkiego zła, szatana i jego dzieł. Tobie Panie Jezu oddaję moje życie teraz i na wieczność.

Proszę zamieszkaj od dziś w moim sercu, przyjmuję Cię jako mojego Pana i Zbawiciela. Uzdrów mnie Panie… Zmień mnie, Zmień moje życie Panie… Wzmocnij na ciele, duszy i umyśle. Przybądź Panie Jezu!

Osłoń mnie Swą Przenajświętszą Krwią i napełnij mnie Duchem Swoim Świętym. Kocham Cię Jezu! Dziękuje Ci Panie. Chcę podążać za Tobą każdego dnia. Alleluja. Maryjo Matko Najświętsza, Królowo nasza, Święty Peregrynie, Wszyscy Aniołowie i Święci, proszę przyjdźcie mi z pomocą.

Bóg jest miłością i nigdy nie opuścił nas, to my grzesznicy odwracamy się od niego… Czy wiesz, co mówi do ciebie teraz Jezus? On prosi, abyś żył dla Niego i abyś umarł za Niego. Abyś nieustannie należał do Pana. Jeśli otworzysz swoje serce na Niego i wypowiesz te piękne słowa (modlitwy o cud), to możesz być pewien, że cud na pewno wkrótce się wydarzy.

179 odpowiedzi do “Modlitwa o cud

 1. Panie Boże wybacz mi wszystkie moje grzechy, za to że tyle czasu byłam od Ciebie z dala, teraz wiem że bardzo tego żałuję. Bardzo potrzebuje Twojej obecności w swoim życiu i z całego serca proszę o cud w sprawie sądowej mojej nowo narodzonej córki , i żebyś nie pozwolił by nas rozdzieli..

 2. Jezu ufam Tobie Ty się tym zajmij Przebacz mi przepraszam ze grzeszyła i ze odwróciłam się od Ciebie Wierze ze mi pomożesz i mnie uratujesz Proszę uczyń cud w mojej sprawie Wierze i ufam Oddaje Ci moje życie Kocham Ciebie Jezu ratuj

 3. Jezu proszę uratuj mnie Jezu ufam Tobie Ty się tym zajmij Jezu uczyń cudów mojej sprawie Jezu pomóż

 4. Jezu pomóż mi finansowo Proszę uczyń cud żebym mogła spłacić długi Zawirzam się Tobie i wierzę Jezu ufam Tobie Ty się tym zajmij Jezu ratuj

 5. Jezu proszę daj mi dzisiaj wygraną która pomoże mi spłacić długi i wyrwie mnie z nicości Jezu ufam Tobie i wierzę ze mnie uratujesz Ofiaruje Ci moje życie

 6. Jezu proszę pomóż mi finansowo. Kocham Cię Jezu mój. Ratuj mnie. Uzdrów mnie. Bądź zawsze przy mnie. Ufam Ci.

 7. Jezu ufam Tobie i zawierzam Tobie moją sprawę
  Wierze ze mi pomozesz
  Kocham Ciemię i chce być zawsze z Tobą

 8. Jezu ufam tobie wierzę że mi pomożesz. Kocham cię Jezu całym sercem. Jezu ty się tym zajmij.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *