Modlitwa o cud

Modlitwa o cud. Jeśli przyjmiesz słowa tej modlitwy o cud, całym swoim sercem i będziesz odmawiać ją z głęboką wiarą, to z całą pewnością, doznasz duchowej łaski.

Doświadczysz żywej obecności Jezusa w swoim sercu i to On odmieni całe twoje życie w bardzo szczególny sposób. Proszę Cię, nie oceniaj czy to prawda, czy nie. Po prostu to sprawdź.

Za każdym razem gdy podejmujesz modlitwę, już możesz czuć się zwycięzcą. Wybrałeś Chrystusa, a mogłeś wybrać tyle innych rzeczy. Otwórz teraz swoje serce na to, co On chce ci dzisiaj powiedzieć.

Modlitwa o cud:

Jezu, oto staję teraz przed Tobą – grzeszny, taki jaki jestem. Proszę wybacz mi moje winy, których tak bardzo żałuję, proszę przebacz mi. Ze względu na Twoje Imię wybaczam wszystkim, którzy mnie skrzywdzili. Oto stoję przed Tobą i wyrzekam się grzechu, wszelkiego zła, szatana i jego dzieł. Tobie Panie Jezu oddaję moje życie teraz i na wieczność.

Proszę zamieszkaj od dziś w moim sercu, przyjmuję Cię jako mojego Pana i Zbawiciela. Uzdrów mnie Panie… Zmień mnie, Zmień moje życie Panie… Wzmocnij na ciele, duszy i umyśle. Przybądź Panie Jezu!

Osłoń mnie Swą Przenajświętszą Krwią i napełnij mnie Duchem Swoim Świętym. Kocham Cię Jezu! Dziękuje Ci Panie. Chcę podążać za Tobą każdego dnia. Alleluja. Maryjo Matko Najświętsza, Królowo nasza, Święty Peregrynie, Wszyscy Aniołowie i Święci, proszę przyjdźcie mi z pomocą.

Bóg jest miłością i nigdy nie opuścił nas, to my grzesznicy odwracamy się od niego… Czy wiesz, co mówi do ciebie teraz Jezus? On prosi, abyś żył dla Niego i abyś umarł za Niego. Abyś nieustannie należał do Pana. Jeśli otworzysz swoje serce na Niego i wypowiesz te piękne słowa (modlitwy o cud), to możesz być pewien, że cud na pewno wkrótce się wydarzy.

203 odpowiedzi do “Modlitwa o cud

 1. Panie Boże wybacz mi wszystkie moje grzechy, za to że tyle czasu byłam od Ciebie z dala, teraz wiem że bardzo tego żałuję. Bardzo potrzebuje Twojej obecności w swoim życiu i z całego serca proszę o cud w sprawie sądowej mojej nowo narodzonej córki , i żebyś nie pozwolił by nas rozdzieli..

 2. Jezu ufam Tobie Ty się tym zajmij Przebacz mi przepraszam ze grzeszyła i ze odwróciłam się od Ciebie Wierze ze mi pomożesz i mnie uratujesz Proszę uczyń cud w mojej sprawie Wierze i ufam Oddaje Ci moje życie Kocham Ciebie Jezu ratuj

 3. Jezu proszę uratuj mnie Jezu ufam Tobie Ty się tym zajmij Jezu uczyń cudów mojej sprawie Jezu pomóż

 4. Jezu pomóż mi finansowo Proszę uczyń cud żebym mogła spłacić długi Zawirzam się Tobie i wierzę Jezu ufam Tobie Ty się tym zajmij Jezu ratuj

  • Jezu,ufam Tobie całkowicie i wierzę, że to o co Cię proszę ,spełni się .

 5. Jezu proszę daj mi dzisiaj wygraną która pomoże mi spłacić długi i wyrwie mnie z nicości Jezu ufam Tobie i wierzę ze mnie uratujesz Ofiaruje Ci moje życie

 6. Jezu proszę pomóż mi finansowo. Kocham Cię Jezu mój. Ratuj mnie. Uzdrów mnie. Bądź zawsze przy mnie. Ufam Ci.

 7. Jezu ufam Tobie i zawierzam Tobie moją sprawę
  Wierze ze mi pomozesz
  Kocham Ciemię i chce być zawsze z Tobą

 8. Jezu ufam tobie wierzę że mi pomożesz. Kocham cię Jezu całym sercem. Jezu ty się tym zajmij.

 9. Panie Jezu pomoz mi błagam. Kocham Cię ufam tobie. Tylko ty wiesz czego potrzebuje. Proszę o pomoc finansową. Wierze ze bog mi pomoże. Jezu Ty się tym zajmij. Prosze o modlitwe za moja rodzine a w szczególnie za moje dzieci. Bog zaplac.

 10. Panie Jezu ufam tobie. Wybacz mi wszystkie moje grzechy i pomóż mi. Błagam cię z całego serca. Bądź wola Twoja panie Jezu.

 11. Boże Wszechomogący proszę wybacz mi moje grzechy i pomóż mi w ciężkich dla mnie chwilach. Stwórca wszystkiego dopomóz mi pokonać moje słabości i uczyń mnie silną. Bądź wolą Twoja!

 12. Jezu uczyń cud. Mój synek ma nowotwór mózgu. Cierpi, a ja jestem bezradnym ojcem gdy patrzę na Jego ból. Jezu Tylko Ty możesz pomóc. Kocham Ciebie Jezu, Ufam Tobie

 13. Jezu ! Nie śmiem Cię prosić o pomoc. Masz tyle ważnych rzeczy do zrobienia. A ja jestem tylko stara smutna matka bo mojemu dziecku dzieje się krzywda. Jutro wszystko się wyjaśni. Jezu popatrz łaskawym okiem na moje dziecko. Proszę !

 14. Boze dziekuje za okazane laski.
  Dziekuje za wszystko.
  Prosze tylko o pomoc w zalatwieniu sprawy do konca.

 15. Jezu Ufam Tobie.Prosze ulecz mnie z nerwicy i tych dolegliwoscia ktore mi towarzysza zebym mogla isc do pracy.Prosze pomoz mi pozbierac sie po rozwodzie.

 16. Boże proszę pomóż mojej córce zdać jutro egzamin ,bądź przy niej,zabierz stres i obdarz ją jasnością umysłu. Błagam,tyle razy już próbowała…Dziękuję i ufam

 17. Panie Jezu przebaczam wszystkim którzy mnie skrzywdzili oraz przepraszam wszystkich których ja w swoim życiu skrzywdziłem .Panie Jezu proszę cię o Cud przemiany w moim życiu rodzinym żeby nastała Zgoda spokoj i pojednanie.Chroń nas przed Zlem żeby nie miało dostępu do naszego domu.

 18. Jezu oddaje Ci te moje trudne sprawy..Ty sie tym zajmij, pokornie prosze.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *