Modlitwa o cud

Modlitwa o cud. Jeśli przyjmiesz słowa tej modlitwy o cud, całym swoim sercem i będziesz odmawiać ją z głęboką wiarą, to z całą pewnością, doznasz duchowej łaski.

Doświadczysz żywej obecności Jezusa w swoim sercu i to On odmieni całe twoje życie w bardzo szczególny sposób. Proszę Cię, nie oceniaj czy to prawda, czy nie. Po prostu to sprawdź.

Za każdym razem gdy podejmujesz modlitwę, już możesz czuć się zwycięzcą. Wybrałeś Chrystusa, a mogłeś wybrać tyle innych rzeczy. Otwórz teraz swoje serce na to, co On chce ci dzisiaj powiedzieć.

Modlitwa o cud:

Jezu, oto staję teraz przed Tobą – grzeszny, taki jaki jestem. Proszę wybacz mi moje winy, których tak bardzo żałuję, proszę przebacz mi. Ze względu na Twoje Imię wybaczam wszystkim, którzy mnie skrzywdzili. Oto stoję przed Tobą i wyrzekam się grzechu, wszelkiego zła, szatana i jego dzieł. Tobie Panie Jezu oddaję moje życie teraz i na wieczność.

Proszę zamieszkaj od dziś w moim sercu, przyjmuję Cię jako mojego Pana i Zbawiciela. Uzdrów mnie Panie… Zmień mnie, Zmień moje życie Panie… Wzmocnij na ciele, duszy i umyśle. Przybądź Panie Jezu!

Osłoń mnie Swą Przenajświętszą Krwią i napełnij mnie Duchem Swoim Świętym. Kocham Cię Jezu! Dziękuje Ci Panie. Chcę podążać za Tobą każdego dnia. Alleluja. Maryjo Matko Najświętsza, Królowo nasza, Święty Peregrynie, Wszyscy Aniołowie i Święci, proszę przyjdźcie mi z pomocą.

Bóg jest miłością i nigdy nie opuścił nas, to my grzesznicy odwracamy się od niego… Czy wiesz, co mówi do ciebie teraz Jezus? On prosi, abyś żył dla Niego i abyś umarł za Niego. Abyś nieustannie należał do Pana. Jeśli otworzysz swoje serce na Niego i wypowiesz te piękne słowa (modlitwy o cud), to możesz być pewien, że cud na pewno wkrótce się wydarzy.

158 odpowiedzi do “Modlitwa o cud

  1. Panie Boze, prosze pomoz mi. Wiesz, jak jest cieżko, blagam, pomoz mi. Wybacz mi moje wszystkie grzechy, wybaczam tym, ktorzy mnie skrzywdzili. Pomoz mi blagam

    • Panie Jezu pomoz mojej corce Asi – goraco prosze Jezu zajmij sie jej problemami zawodowymi I zdrowotnymi.

  2. Panie Boże, prosze doomóż mi. Wiesz, jak bardzo potrzebuje pracy. Panie Boze, prosze dopomóż mi

  3. Panie Boze proszę cię o zdrowie dla mnie wiem że jest zle ale ty jestes moja ostatnia deską ratunku proszę cie daj mi czas chce patrzeć i wspomagać mojego syna blagam cie jeszcze trochę Proszę

  4. Panie Jezu ukochany proszę wysłuchaj moich próśb które codziennie zanoszę do Ciebie i daj szczesliwa podróż mojemu synowi i jego rodzinie i zmien moje dziecko .Bos y dobry i milosierny

  5. Panie Jezu proszę wysłuchaj mojej prośby. Wiem, że nie jestem taka jakbyś chciał, przepraszam Cię za wszystko. Ufam Ci, wiem, że dla Ciebie nic nie jest niemożliwe i ja właśnie proszę Cię o niemożliwe – niemożliwe dla mnie, ale przecież dla Boga wszystko jest możliwe. Przyjdź ze swoją miłością, dobrocią, wybaczeniem, troską. Bardzo chcę, żebyś to dla mnie uczynił.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *