Najpiękniejsze modlitwy

Modlitwa to nic innego jak rozmowa z Bogiem, zwracanie się do Niego w prośbie, dziękczynieniu lub uwielbieniu. Modlitwa jest rozmową duchową, w której zwracamy się również do świętych o wstawiennictwo u Boga. Modlitwy uczymy się przede wszystkim od Jezusa (z Ewangelii), ale również i od proroków oraz świętych.

Jak wziąć udział w różańcu do granic nieba z domu?

Godzina podjęcia modlitwy nie ma większego znaczenia. Ważne jest abyśmy w czasie modlitwy przyjęli wewnętrzną postawę uniżenia przed Bogiem.

Różaniec Do Granic Nieba – Wielka MOBILIZACJA modlitewna!

Musimy znowu chwycić za różańce i z całych sił wołać do Boga Ojca o zmiłowanie. Chcemy podjąć pokutę za nasze grzechy i wołać do Nieba o wybaczenie. Chcemy stanąć w obronie życia.

Modlitwa do Ducha Świętego o wyproszenie łask

Drogi czytelniku, zanim poznasz modlitwę do Ducha Świętego o wyproszenie łask, poznaj kilka faktów na temat Jego osoby. Duch Święty jest prawdziwą osobą, która przyszła na świat, aby zamieszkać w prawdziwych naśladowcach Jezusa

Modlitwa do św Rity

Modlitwa do św Rity i jej historia: Każdego 22 dnia miesiąca, tłumy wiernych z Krakowa i nie tylko, spotykają się w Kościele św Katarzyny by w modlitwie prosić Boga o potrzebne łaski, przez ręce św Rity.

Różaniec – Jak się modlić różańcem?

Różaniec – z pozoru to zwykła, długa i nużąca modlitwa. Tak jednak nie jest! Różaniec to nie jest zwykła modlitwa – to sposób na życie! Odmawiając różaniec oddajemy wszystkie nasze radości i smutki – całe nasze – życie Maryi.

Skuteczna modlitwa

Z pism sługi Bożego ks. Dolindo Ruotolo. Jezus mówi do duszy: „Dlaczego zamartwiacie się i niepokoicie? Zostawcie mnie troskę o wasze sprawy, a wszystko się uspokoi. Zaprawdę mówię wam, że każdy akt prawdziwego, głębokiego i całkowitego zawierzenia Mnie wywołuje pożądany przez was efekt i rozwiązuje trudne sytuacje.

Modlitwa do błogosławionego Jana Pawła II

Już jest, oficjalna modlitwa zatwierdzona przez władze kościelne Watykanu i kardynała C. Ruini (wikariusza Jego Świątobliwości) dla Diecezji Rzymskiej – o udzielenie nam łask, po przez wstawiennictwo błogosławionego sługi Bożego JANA PAWŁA II – naszego papieża. Poniżej oficjalna modlitwa o wstawiennictwo Jana Pawła Drugiego.

Modlitwa o cud

Modlitwa o cud. Jeśli przyjmiesz słowa tej modlitwy o cud, całym swoim sercem i będziesz odmawiać ją z głęboką wiarą, to z całą pewnością, doznasz duchowej łaski. Doświadczysz żywej obecności Jezusa w swoim sercu i to On odmieni całe twoje życie w bardzo szczególny sposób.