Modlitwa do błogosławionego Jana Pawła II

Już jest, oficjalna modlitwa zatwierdzona przez władze kościelne Watykanu i kardynała C. Ruini (wikariusza Jego Świątobliwości) dla Diecezji Rzymskiej – o udzielenie nam łask, po przez wstawiennictwo błogosławionego sługi Bożego JANA PAWŁA II – naszego papieża. Poniżej oficjalna modlitwa o wstawiennictwo Jana Pawła Drugiego.

Modlitwa do JANA PAWŁA II

„Boże w Trójcy Przenajświętszej, dziękujemy Ci za to, że dałeś Kościołowi Papieża Jana Pawła II, w którym zajaśniała Twoja ojcowska dobroć, chwała krzyża Chrystusa i piękno Ducha miłości. On, zawierzając całkowicie Twojemu miłosierdziu i matczynemu wstawiennictwu Maryi, ukazał nam żywy obraz Jezusa Dobrego Pasterza, wskazując świętość, która jest miarą życia chrześcijańskiego, jako drogę dla osiągnięcia wiecznego zjednoczenia z Tobą. Udziel nam, za jego przyczyną, zgodnie z Twoją wolą, tej łaski, o którą prosimy z nadzieją, że Twój Sługa Papież Jan Paweł II, zostanie rychło włączony w poczet Twoich świętych. Amen.”

(W komentarzach poniżej, można zostawiać swoje intencje)

3 odpowiedzi do “Modlitwa do błogosławionego Jana Pawła II

  1. Ojcze sw.blagam pomóż mojemu synowi Krzysztofowi aby się nawrócił znalazł pracę odmienił się na duszy umyśle i ciele

    Prosi matka

  2. Ojcze Święty Janie Pawle II, proszę cię o wstawiennictwo w prośbach do Ducha Świętego o łaskę wiary dla mojej żony. Modlę się o to codziennie, już od wielu lat. Mąż.

  3. Ojcze Święty proszę o uzdrowienie mnie z łęków i szczepionki covid

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *