Modlitwa o cud

Modlitwa o cud. Jeśli przyjmiesz słowa tej modlitwy o cud, całym swoim sercem i będziesz odmawiać ją z głęboką wiarą, to z całą pewnością, doznasz duchowej łaski.

Doświadczysz żywej obecności Jezusa w swoim sercu i to On odmieni całe twoje życie w bardzo szczególny sposób. Proszę Cię, nie oceniaj czy to prawda, czy nie. Po prostu to sprawdź.

Za każdym razem gdy podejmujesz modlitwę, już możesz czuć się zwycięzcą. Wybrałeś Chrystusa, a mogłeś wybrać tyle innych rzeczy. Otwórz teraz swoje serce na to, co On chce ci dzisiaj powiedzieć.

Modlitwa o cud:

Jezu, oto staję teraz przed Tobą – grzeszny, taki jaki jestem. Proszę wybacz mi moje winy, których tak bardzo żałuję, proszę przebacz mi. Ze względu na Twoje Imię wybaczam wszystkim, którzy mnie skrzywdzili. Oto stoję przed Tobą i wyrzekam się grzechu, wszelkiego zła, szatana i jego dzieł. Tobie Panie Jezu oddaję moje życie teraz i na wieczność.

Proszę zamieszkaj od dziś w moim sercu, przyjmuję Cię jako mojego Pana i Zbawiciela. Uzdrów mnie Panie… Zmień mnie, Zmień moje życie Panie… Wzmocnij na ciele, duszy i umyśle. Przybądź Panie Jezu!

Osłoń mnie Swą Przenajświętszą Krwią i napełnij mnie Duchem Swoim Świętym. Kocham Cię Jezu! Dziękuje Ci Panie. Chcę podążać za Tobą każdego dnia. Alleluja. Maryjo Matko Najświętsza, Królowo nasza, Święty Peregrynie, Wszyscy Aniołowie i Święci, proszę przyjdźcie mi z pomocą.

Bóg jest miłością i nigdy nie opuścił nas, to my grzesznicy odwracamy się od niego… Czy wiesz, co mówi do ciebie teraz Jezus? On prosi, abyś żył dla Niego i abyś umarł za Niego. Abyś nieustannie należał do Pana. Jeśli otworzysz swoje serce na Niego i wypowiesz te piękne słowa (modlitwy o cud), to możesz być pewien, że cud na pewno wkrótce się wydarzy.

188 odpowiedzi do “Modlitwa o cud

 1. Proszę cię Boże o łaskę uzdrowienia mojego męża Krzysztofa , głęboko wierzę w dar uzdrowienia Jezu Ty się tym zajmij

 2. Panie Jezu proszę Cię o łaskę uzdrowienia i nawrócenia mojego ukochanego Michała. Wydostań go z rak szatana, króluj w jego sercu, przyjmij go do siebie i spraw, aby mógł razem ze mną iść przez życie tworząc rodzine. Amen

 3. PANIE JEZU PROSZE CIR POMOZ MI ODZYSKAC DOMINIKA KAZDY ZASLUGUJE NA DRUGA SZANSE POMOZ NAM BYC ZE SOBA JESZCZE SPRAW ABY STAL SIE CUD PANIE JEZU NIE ZOSTAWIAJ MNIE AMEN

 4. O cud uzdrowienia wnuczka Antoniego Miłosza, aby dobrze rozumiał rzeczywistość, miał dobry kontakt wzrokowy i z ludźmi i stał się otwartym, odważnym i mądrym chłopcem. Panie bądź uwielbiony i Ty się zajmij Antosiem Miłoszem. Twoja wola.

 5. Pomoż zmienić mi się, aby odzyskać ukochanego. Pomóż pozbyć sie zazdrości proszę Cię

 6. Panie błagam pokornie o powrót do domu rodzinnego małego Mikołajka.Błagam również o odmienienie serca mojego syna.O wyzwolenie jego spod dyktatu kolegów. Boże spraw żeby rodzina była w domu rodzinnym z nami w komplecie.Jezu nie opuszczaj nas.Panie Ty zajmij się tymi sprawami. Z całego serca dziękuję Boże za uczynienie mi tej łaski

 7. Panie błagam Cię pomóż mi odzyskać wiarę w swoje siły i zdrowie psychiczne, nie jestem w stanie na chwilę obecną normalnie funkcjonować i logicznie myśleć – błagam Cię najmocniej jak tylko potrafię , Boże spraw by wszystko co złe odwróciło się ode mnie.

 8. Jezu pomóż mi dźwigać krzyż który na mnie dałeś. Proszę Jezu Ty się tym zajmij. Proszę uzdrow mojego męża Krzysztofa i brata Bogumiła. Pomóż w trudnych sprawach finansowych. Dziękuję Ci za wszystko. Proszę o łaski dla mojej mamy. Wiem że twoja wola jest najważniejsza. Ale miejsca moja rodzinę w opiece. Amen. Ufam Ci.

 9. Jezu pomóż synowi zawiązać związek małżeński oraz daj mi pomoc w nagraniu kolend które pragnę zrealizować.

 10. Jezu zaopiekuj sie moim synem, daj mu laske odnalezienia zguby blagam Jezu ufam Tobie

 11. Panie Jezu proszę Cię o uratowanie mojego małżeństwa. Jezu Ty się tym zajmij. Zaopiekuj się nami.

 12. Panie Boże pomóż mi i ratuj mojego tatę, ulecz go z nieuleczalnej choroby. Wiem, że to wszystko jest po części moją winą, ale już zmieniłam dużo w swoim życiu, wiem już co jest ważne, byłam straszną egoistka, czy tata musi płacić za moje błędy swoim życiem? Ratuj mnie Panie, ratuj mojego tatę który jest dobrym człowiekiem i cierpi teraz za nasze grzechy, za moje zwłaszcza

 13. Boże pomóż mi w problemach dnia codziennego. Błagam pomóż mi w zdobyciu kolejnego stopnia n męża nowej pracy nowego miejsca zamieszkania

 14. Jezu! Proszę, uratuj moją rodzinę. Wskrześ naszą miłość i pojednaj nas. Jezu ufam Tobie! Jezu oddaję się Tobie!

 15. Panie Jezu bądź przy mnie zawsze blisko, przebacz moje grzechy o których wiesz i prowadź przez życie… Wybacz to co najgorsze i miej w opiece moją rodzinę i ukoj mój ból który Ty wiesz czym jest spowodowany. Jezu Ufam Tobie! ♡♡♡

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *