Modlitwa o cud

Modlitwa o cud. Jeśli przyjmiesz słowa tej modlitwy o cud, całym swoim sercem i będziesz odmawiać ją z głęboką wiarą, to z całą pewnością, doznasz duchowej łaski.

Doświadczysz żywej obecności Jezusa w swoim sercu i to On odmieni całe twoje życie w bardzo szczególny sposób. Proszę Cię, nie oceniaj czy to prawda, czy nie. Po prostu to sprawdź.

Za każdym razem gdy podejmujesz modlitwę, już możesz czuć się zwycięzcą. Wybrałeś Chrystusa, a mogłeś wybrać tyle innych rzeczy. Otwórz teraz swoje serce na to, co On chce ci dzisiaj powiedzieć.

Modlitwa o cud:

Jezu, oto staję teraz przed Tobą – grzeszny, taki jaki jestem. Proszę wybacz mi moje winy, których tak bardzo żałuję, proszę przebacz mi. Ze względu na Twoje Imię wybaczam wszystkim, którzy mnie skrzywdzili. Oto stoję przed Tobą i wyrzekam się grzechu, wszelkiego zła, szatana i jego dzieł. Tobie Panie Jezu oddaję moje życie teraz i na wieczność.

Proszę zamieszkaj od dziś w moim sercu, przyjmuję Cię jako mojego Pana i Zbawiciela. Uzdrów mnie Panie… Zmień mnie, Zmień moje życie Panie… Wzmocnij na ciele, duszy i umyśle. Przybądź Panie Jezu!

Osłoń mnie Swą Przenajświętszą Krwią i napełnij mnie Duchem Swoim Świętym. Kocham Cię Jezu! Dziękuje Ci Panie. Chcę podążać za Tobą każdego dnia. Alleluja. Maryjo Matko Najświętsza, Królowo nasza, Święty Peregrynie, Wszyscy Aniołowie i Święci, proszę przyjdźcie mi z pomocą.

Bóg jest miłością i nigdy nie opuścił nas, to my grzesznicy odwracamy się od niego… Czy wiesz, co mówi do ciebie teraz Jezus? On prosi, abyś żył dla Niego i abyś umarł za Niego. Abyś nieustannie należał do Pana. Jeśli otworzysz swoje serce na Niego i wypowiesz te piękne słowa (modlitwy o cud), to możesz być pewien, że cud na pewno wkrótce się wydarzy.

207 odpowiedzi do “Modlitwa o cud

 1. Boże mój najukochańszy proszę dopomóż mi. Ja już nie daję rady. Wiem że strasznie grzeszę wybacz mi. Boże kocham cię. Nie zostawiaj mnie samej z tym wszystkim.

  • Panie Jezu mój najukochańszy błagam cię pomóż mi. Ty panie Jezu wiesz o co cię proszę z całego serca.Bez twojej pomocy nie dam rady dalej tak żyć. Jezu ufam Tobie ty się tym zajmij. Bądź wola Twoja.

  • Jezu proszę uczyn dla mnie cud i uzdrow duszę i cialo.Ty wiesz jak cierpię. Jezu zajmij się ta maja chorobą. W Tobie tylko moja nadzieja. Matko Boża, Wszyscy Święci i Aniolowie modlcie się za mną. Jezu pomóż. Ewal

 2. Panie Jezu
  Już nie mam siły w chorobie, załamuję się, proszę szybko mi pomóż, bo upadam w wierze, brak mi sił, usłysz moje wołanie i dopomóż.
  Maryjo Niepokalana, Matko uproś mi cudowne uzdrowienie z tych dolegliwości.Ty mnie znasz i wiesz jak mi ciężko
  Pomóż mi trwać przy Twoim Synu i moim Panu

 3. Jezu Ufam Tobie, Ty się tym zajmij. ❤️
  Błagam, nie zostaw mnie teraz z tym. Proszę wysłuchaj mojej prośby.

 4. Boże proszę pomóż nam wyjść z tych naszych kłopotów finansowych . Proszę Cię postaw na naszej drodze człowieka, który nam pomoże.Kocham Cię bardzo , chociaż nie kiedy Cię zawodzę.

 5. Jezu Ufam Tobie, Tobie zawierzam swój problem
  Błagam, Ty się tym zajmij.
  Znasz moją prośbę, proszę pomoż mi.

  • Wszyscy potrzebujący nie poddawajcie się i nie upadajcie na duchu. Modlę się za Was.

 6. Panie Jezu Najcudowniejszy! Uzdrów mą duszę, ciało i umysł! Nie daję już rady! Błagam Ciebie pomóż mi!

 7. Panie Jezu pomóż, kocham Cię i uwielbiam. Daj mi śliną, niezachwianą wiarę. Proszę ulecz moje ciało i umysł, bym mogła głosić twoją chwałę.

 8. Jezu ukochany, umilowany! Blagam Cię pomóż mi, ulecz mnie z tej choroby. Juz nie mam sił, boję się. Tylko Ty ukochany Jezu mozesz to zrobić. Wierzę w Ciebie, ufam Tobie. Ty sie tym zajmij. Błagam Cię!!!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *