Modlitwa o cud

Modlitwa o cud. Jeśli przyjmiesz słowa tej modlitwy o cud, całym swoim sercem i będziesz odmawiać ją z głęboką wiarą, to z całą pewnością, doznasz duchowej łaski.

Doświadczysz żywej obecności Jezusa w swoim sercu i to On odmieni całe twoje życie w bardzo szczególny sposób. Proszę Cię, nie oceniaj czy to prawda, czy nie. Po prostu to sprawdź.

Za każdym razem gdy podejmujesz modlitwę, już możesz czuć się zwycięzcą. Wybrałeś Chrystusa, a mogłeś wybrać tyle innych rzeczy. Otwórz teraz swoje serce na to, co On chce ci dzisiaj powiedzieć.

Modlitwa o cud:

Jezu, oto staję teraz przed Tobą – grzeszny, taki jaki jestem. Proszę wybacz mi moje winy, których tak bardzo żałuję, proszę przebacz mi. Ze względu na Twoje Imię wybaczam wszystkim, którzy mnie skrzywdzili. Oto stoję przed Tobą i wyrzekam się grzechu, wszelkiego zła, szatana i jego dzieł. Tobie Panie Jezu oddaję moje życie teraz i na wieczność.

Proszę zamieszkaj od dziś w moim sercu, przyjmuję Cię jako mojego Pana i Zbawiciela. Uzdrów mnie Panie… Zmień mnie, Zmień moje życie Panie… Wzmocnij na ciele, duszy i umyśle. Przybądź Panie Jezu!

Osłoń mnie Swą Przenajświętszą Krwią i napełnij mnie Duchem Swoim Świętym. Kocham Cię Jezu! Dziękuje Ci Panie. Chcę podążać za Tobą każdego dnia. Alleluja. Maryjo Matko Najświętsza, Królowo nasza, Święty Peregrynie, Wszyscy Aniołowie i Święci, proszę przyjdźcie mi z pomocą.

Bóg jest miłością i nigdy nie opuścił nas, to my grzesznicy odwracamy się od niego… Czy wiesz, co mówi do ciebie teraz Jezus? On prosi, abyś żył dla Niego i abyś umarł za Niego. Abyś nieustannie należał do Pana. Jeśli otworzysz swoje serce na Niego i wypowiesz te piękne słowa (modlitwy o cud), to możesz być pewien, że cud na pewno wkrótce się wydarzy.

234 odpowiedzi do “Modlitwa o cud

 1. Jezu proszę Cię zlituj się nade mną grzesznikiem.
  Proszę Cię całym sercem zajmij się moim życiem.

  • Jezu proszę o łaskę zdrowia dla mojego syna Kamila błagam pomóż mi

 2. Panie Jezu oddaję się Tobie ,chroń mnie od złego i ratuj moje życie.

 3. Panie Jezu, dziękuję Ci za wszystkie łaski, które od Ciebie otrzymuję. Dziękuję że czuje, że nie jestem sama bo Ty jesteś blisko. Proszę, pomóż mi w mojej sprawie, powierzam ją w Twoje ręce, Ty wiesz o co proszę. Ulecz moje serce. Wiem, że zrobisz to co trzeba i będę w końcu szczęśliwa. Bardzo Cię kocham.

  • bardzo proszę o usunięcie komentarza, ze względu na to że jest widoczne moje zdjęcie, a miał być to komentarz anonimowy. pozdrawiam

  • Panie mój.Dziękuje że czuwasz nade mną i moją rodziną.Chce Ci podziękować za wszystkie łaski jakimi mnie obdarzasz.Za to że jesteś za to że nigdy mnie nie zostawiłeś w potrzebie.Oddaje Ci moje troski i ból z którym chodzę prosząc o rozwiązanie problemów.

 4. Panie Jezu proszę cie o cud pomóż mi w życiu abym nie zmarnował tych lat co mi zostało pokaż mi drogę abym wreszcie zrozumiał po co żyje

 5. Boże ty wiesz wszystko lepiej niż każdy z nas wiesz co z nami będzie i po co przyszliśmy na świat ufam tobie i chce być miłosierny w tym wszystkim co mnie spotyka nawet jak się z tym nie do końca zgadzam ale czuje ze to moje przeznaczenie w życiu i w stosunku do ciebie o moj Boże . Jeszcze raz ufam i czekam na następne potyczki w moim życiu abym czuł ze zawsze stoisz za mną i nie jestem sam

 6. Panie Jezu proszę wesprzyj mnie , pomóż, ochroń proszę

 7. Panie Boże ty wiesz wszystko lepiej niż ja sam ale proszę abyś łaskawym okiem popatrzył na mnie i moje życie a może sprawisz ze bede wiedział gdzie idę i gdzie mnie ta doga życia prowadzi . Biegnąc tą drogą tylko się męczę i nie wiem czy warto i dla kogo może jestem zbyt mało cierpliwy ale życie mam jedno a czas płynie i coraz mniej we mnie siły Amen

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *