Ewangelia 29.09.2017 na dziś z komentarzem

Ewangelia 29.09.2017 na dziś z komentarzem człowiek siedzący pod drzewem figowym jest wybitnym obrazem wśród rabinów głównego wieku, który myśli o Prawie Bożym. Jezus ujrzał Natanaela z nieba pod takim drzewem. Rozglądając się po swoim sercu, zobaczył, że jest człowiekiem błagalnym. To jest powód, dla którego zagwarantował mu oglądanie otwartego nieba w nagrodę. Czy masz swoje miejsce, by się zająć, co to przypomina?

Podobnie dzisiaj Jezus widzi nasze serca i gwarantuje nam podobną nagrodę. Otwiera drzwi raju dla osób, które błagają i wykładają Jego imię. Odkrywa uprzywilejowane wglądy królestwa i demonstruje rzeczywistość o sobie tym, którzy szukają jego jakości. Określ ile czasu poświęcasz na prośbę i myśl o Słowie Bożym?

Natanael otworzył swoje serce i zgodził się na rozmowę z Jezusem. To zgromadzenie zmieniło go i pozwoliło mu zobaczyć jeszcze bardziej tożsamość Jezusa. Od czasu do czasu, dostosujcie się do wyrażeń Ewangelii, zastanówcie się, czy istnieje pragnienie głębszego doświadczenia ze Zbawicielem w was.

Ewangelia 29.09.2017 na dziś z komentarzem

W końcu, podejdź do Jezusa za szczerość i otwartość w spotkaniu z nim. Zobacz, że Jezus zna cię podobnie, jak najprawdopodobniej jest świadomy Natanaela. Co więcej, nie tyle spotkał go raz w życiu, a teraz daje mu przypuszczenie. Jezus jest osobą, która zna ciebie, tak jak w Psalmie 139, gdzie czytamy: „Zarażacie mnie i znacie”. Jezus cię zna, ale nie winię cię. On jest osobą, która nieustannie siedzi dla ciebie.

  • Z powodu Ewangelia 29.09.2017 tego, w jaki sposób Jezus cię zna, może być twoim Królem.
  • Nie jest władcą, który szuka swoich własnych zalet bez względu na wszystko, nie jest despotą.
  • Biega, pojmując to, co dla ciebie najlepsze, znając cię.
  • Oczywiście, od czasu do czasu czujesz, że szkodzisz.
  • Czy pamiętasz takie okoliczności?

Gdybyś tylko pozwolił Jezusowi prowadzić cię, oddać się pod Jego sztandarem, doprowadzi cię do nadzwyczajnych rzeczy. W każdym razie nie chodzi o to, że staniesz się kimś znanym, zadziwiającym. Tak czy inaczej, twoje działania, niewielkie i ciche, zaczną się zmieniać w kierunku początku ciebie, a potem innych. Co dokładnie łatwo przeoczyć w szczegółach, kiedy Jezus do ciebie dzisiaj dzwoni?

Proś Jezusa, abyś mógł dostrzec to, co jest dla ciebie najlepsze w danym migawce życia, dnia. W samej Ewangelii, po prostu usłyszanej, Syn Boży oświeca was odnośnie do błogosławionych posłańców. Staraj się je sobie wyobrazić. Nie są to liczby tylko dla dzieci, ale raczej boskie istoty stworzone przez Boga.

Jezus nawiązuje do fantazji Jakuba, przedstawionej w Księdze Rodzaju, w której rozciągają się schody między ziemią a niebem, nad którymi niebiańscy pomocnicy prześlizgują się i wchodzą. W tym wpisie Jezus przedstawia się jako kojarzący ziemię z rajem. Mówimy, że prowadzi nas do Ojca. Niebiańscy pomocnicy obecni jako metody pomocy są dodatkowo na tej drodze. Jak wykorzystasz je? Czy potrzebujesz pomocy w kłopotliwych sprawach? Mogą interweniować dla Boga z tobą.

Gwarancją Syna Bożego jest widzieć otwarte niebo. Jest oznaką elegancji. Zastanów się, jaki masz wielki talent. Możesz być optymistą, ponieważ ta gwarancja jest niezmienna. Pan nie przestanie udzielać wam wsparcia podczas podróży do raju.

W rozmowach z Jezusem, tak jak towarzysze, przechadzają się obok siebie w kierunku jednego celu. Posłuchaj słów, które Jezus mówi w odniesieniu do Natanaela: „To jest prawdziwy Izraelita, w którym nie ma błędnego kierowania”. Bóg nieustannie przyjmuje człowieka z uczuciem, jako kwestię pierwszej wagi, dostrzegając w nim dobroć. Jakie mogą być pierwsze słowa Jezusa na temat niecodziennej szansy, że cię zobaczył? Cóż on by w tobie znalazł?

Natanael, w Ewangelia 29.09.2017 odpowiedzi na rzeczywistość o sobie, potwierdza pewność, że Jezus jest Synem Boga. Bóg uznaje cię całkowicie, tak jak teraz, i to jest to, co on ci daje bezgraniczną miłością. Jak możesz zaakceptować to, co Pan mówi w odniesieniu do ciebie? Co myślisz o Bożym fakcie o sobie?

Jezus gwarantuje Natanaelowi, że ujrzy znacznie więcej i zaangażuje się i zobaczy znacznie więcej. Gwarancja nieustannego życia jest najważniejszą gwarancją Boga. Idąc za Jezusem, ufamy, że pomimo upadków, ujrzymy ku końcowi czasu, jak przepadnięcie Krzyża pokonuje złośliwe. Podczas dostrajania się do treści Ewangelii, próbuj usłyszeć, co Bóg ci gwarantuje.

Podejdź do Ducha Świętego, aby poznać rzeczywistość o sobie i zdolność do jej zdobycia.

Like it.? Share it:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *