Szczecin: Spotkanie Młodych Talitha Kum Narodowe

Mega wydarzenia, na którym nie może Ciebie zabraknąć. W dniach 23-24 września w Szczecinie odbędzie się „Talitha Kum Narodowe” – Spotkanie Młodych z całej Polski organizowane przez wspólnotę Przymierze Miłosierdzia.

Tak organizatorzy opisują to wydarzenie: Podobnie jak córka setnika została wskrzeszona w czasie spotkania z Chrystusem, my również pragniemy, aby podczas tych rekolekcji Sam Chrystus mógł nas spotkać i podnieść. W taki szczególny sposób chcemy zjednoczyć ludzi młodych z całej Polski, jako znak jedności naszego ruchu, ale również byśmy byli żywym świadectwem nowego życia, które daje nam Pan w swoich domach, miastach, czy w pracy. Przybywaj, jeśli jesteś ciekawy co nas przyciągnęło do Boga i sprawiło że chcemy z nim żyć na maxa!!!

Spotkanie poprowadzą założyciele wspólnoty przymierze miłosierdzia z Brazylii: ojcowie Antonello Cadeddu oraz Leandro Rasera.

Wydarzenie odbędzie się w Szczecinie w Sali Koncertowej mieszczącej się przy ulicy Energetyków 40. Organizator – wspólnota Przymierze Miłosierdzia Szczecin.

Więcej szczegółowych informacji oraz możliwość zapisu na stronie: http://tknarodowe.pl/ oraz https://www.facebook.com/tknarodowe

Rekolekcje Talitha Kum Narodowe

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *