Świadectwo nawrócenia – Piotr Plichta POISON

Zaczął płynąć z prądem w szkole średniej, w wieku około szesnastu lat. Był pseudo kibicem, kradł, brał narkotyki i poniżał ludzi. Wyniszczony przez używki doszedł do stanu, w którym nie mógł się już na siebie patrzeć.

Przyszedł moment, kiedy do jego głowy zaczęły napływać refleksyjne myśli: „Zobacz jak ty wyglądasz? Do czego się doprowadziłeś? Dokąd to wszystko zmierza?”. W pewnym momencie zaczął zadawać sobie pytania: „Po co ja w ogóle istnieje? Do czego zostałem powołany?”.

W tej chwili refleksji, na łóżku, rozpoczął swoją pierwszą rozmowę z Bogiem. W efekcie czego z głębi serca zawołał: „Boże ja już nie mam siły, jeżeli istniejesz w ogóle i jesteś, to proszę Cię zmień moje życie i zrób coś z nim bo się zabije, bo nie mam już siły”. Zaledwie to jedno zdanie wykrzyczane szczerze, z głębi serca sprawiło, że stało się coś niesamowitego.

Poniższy materiał filmowy przedstawia świadectwo nawrócenia Piotra Plichty. Właściciela studia filmowego i fotograficznego OwnHomeREC oraz rapera tworzącego muzykę pod pseudonimem Poison.

1 komentarz do “Świadectwo nawrócenia – Piotr Plichta POISON

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *