Przesłanie Ks. Dominika Chmielewskiego w dobie epidemii

Przesłanie Ks. Dominika Chmielewskiego w tym ciężkim dla nas wszystkich czasie. Fragment konferencji „EUCHARYSTIA I MARYJA kontra koronawirus”.

Pomóżmy księdzu Dominikowi rozwinąć jego oficjalny kanał, aby mógł docierać z dobrymi treściami jak najdalej. Cała konferencja: https://www.youtube.com/watch?v=NMBE_eFxfws

Oficjalny kanał ks. Dominika: https://www.youtube.com/channel/UCs2k0L7  – pozostawmy tam subskrypcję, łapkę w górę czy udostępnienie. Z Panem Bogiem.

Ks. Dominik Chmielewski jest salezjaninem i duszpasterzem akademickim. Zanim został kapłanem, przez 15 lat trenował różne systemy walki wręcz.

W wieku 21 lat został dyrektorem do spraw szkolenia w Polskim Związku Sztuk Walki w Bydgoszczy. Pochodząc z bardzo religijnej rodziny, angażował się równocześnie w życie Kościoła. Był animatorem muzycznym w Ruchu Odnowy w Duchu Świętym.

W 1995 przeżył duchowy wstrząs podczas pielgrzymki do Medjugorie, miejsca znanych objawień maryjnych. Przeżycie to zaowocowało decyzją o wstąpieniu dwa lata później do Towarzystwa św. Franciszka Salezego (salezjanie).

Został wyświęcony na kapłana w 2005 roku. Obecnie przebywa w klasztorze salezjańskim w Lądzie.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *