Ewangelia 11.10.2017 na dziś z komentarzem

Ewangelia 11.10.2017 na dziś z komentarzem:

Jezus, przebywając w jakimś miejscu, modlił się, a kiedy skończył, rzekł jeden z uczniów do Niego: «Panie, naucz nas modlić się, tak jak i Jan nauczył swoich uczniów». A On rzekł do nich: «Kiedy będziecie się modlić, mówcie: Ojcze, niech się święci Twoje imię; niech przyjdzie Twoje królestwo! Naszego chleba powszedniego dawaj nam na każdy dzień i przebacz nam nasze grzechy, bo i my przebaczamy każdemu, kto przeciw nam zawini; i nie dopuść, byśmy ulegli pokusie».

Komentarz do Ewangelii z 11.10.2017:

Innowacyjność człowieka przejawiała się w różnych strukturach. Każde miejsce i czas ma swoje cechy głębokiego życia. Odpowiednio, bhakta z obecnej Ewangelii zbliża się do Mistrza-Jezusa, aby uzyskać wskazówki dotyczące błagania. Jaka jest dzisiaj twoja petycja? Czego szukasz w błaganiu?

Jesteśmy narażeni na wpływ innych. Na tym założeniu Pan Jezus objawia nam sposób, w jaki powinniśmy iść. Jest to szczególny przekaz do Boga. Natychmiastowe i ufne – w odniesieniu do Ojca. Ojcze Jezusa Chrystusa, Ojca Niebieskiego, Ojca stworzenia. Ojcze nasz, który myśli o nas. To zmartwienie dotyczy całego dawania. Podarowanie skarbca Królestwa Bożego, wybaczenie winy, chleb po dniu. Przypomnijcie osobom, które pomogły wam w waszym głębokim i nieziemskim życiu.

Za minutę usłyszycie Ewangelię, która was przyjmuje, abyście bezgranicznie obdarzyli Boga przez Jego Syna. Wprowadź stan umysłu do uznania dla Boga i jednostek dla rozważań, które skutecznie cię obejmowały. Proś, aby Jezus powiedział ci dzisiaj, abyś zapoznał się z objawieniami Jego pośrednictwa przez całe twoje życie, mając na celu, abyś mógł ostatecznie uznać obdarowanie Swojego zbawienia, podobnie jak uznasz obdarowanie się okazaniem Jego prośby.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *