Przesłanie Ks. Dominika Chmielewskiego w dobie epidemii

Przesłanie Ks. Dominika Chmielewskiego w tym ciężkim dla nas wszystkich czasie. Fragment konferencji „EUCHARYSTIA I MARYJA kontra koronawirus”.

Pomóżmy księdzu Dominikowi rozwinąć jego oficjalny kanał, aby mógł docierać z dobrymi treściami jak najdalej. Cała konferencja: https://www.youtube.com/watch?v=NMBE_eFxfws

Oficjalny kanał ks. Dominika: https://www.youtube.com/channel/UCs2k0L7  – pozostawmy tam subskrypcję, łapkę w górę czy udostępnienie. Z Panem Bogiem.

Ks. Dominik Chmielewski jest salezjaninem i duszpasterzem akademickim. Zanim został kapłanem, przez 15 lat trenował różne systemy walki wręcz.

W wieku 21 lat został dyrektorem do spraw szkolenia w Polskim Związku Sztuk Walki w Bydgoszczy. Pochodząc z bardzo religijnej rodziny, angażował się równocześnie w życie Kościoła. Był animatorem muzycznym w Ruchu Odnowy w Duchu Świętym.

W 1995 przeżył duchowy wstrząs podczas pielgrzymki do Medjugorie, miejsca znanych objawień maryjnych. Przeżycie to zaowocowało decyzją o wstąpieniu dwa lata później do Towarzystwa św. Franciszka Salezego (salezjanie).

Został wyświęcony na kapłana w 2005 roku. Obecnie przebywa w klasztorze salezjańskim w Lądzie.

1 komentarz do “Przesłanie Ks. Dominika Chmielewskiego w dobie epidemii

  1. Moi drodzy!
    Dręczy mnie jedna sprawa. Otóż niedawno temu spotkałem się z opinią, że masaż akupresurowy jest czymś złym, grzechem. Od wielu lat choruję na astmę oskrzelową i wiele medykamentów już na mnie nie działa. Modlę się często i ofiarowuję swoje cierpienie Bogu. Jednakże jak już nie daję rady, to stosuję masaż niektórych punktów na ciele, które poprzez odruch trzewno skurny wpływają na polepszenie działania, np, płuc czy serca. To często mi pomaga. Pewna osoba jedna ostrzegła mnie, że jest to grzech, że nie powinienem tego robić. Czy ona ma rację, czy w sytuacji zagrożenia życia nie mogę pomasować tych miejsc? Proszę odpowiedzcie na mój komentarz. Niech Boże błogosławieństwo was napełni. Wojtek

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *