Piotr Zalewski – świadectwo nawrócenia

Piotr, jak opowiada w swoim świadectwie nawrócenia, żył w wielkiej ciemności. Jego życie było oparte na kłamstwie i całkowitej pustce, którą starał się zapełnić narkotykami, kradzieżami czy pornografią. W momencie największego kryzysu w swoim życiu, Piotr trafił do Kościoła, gdzie to przez przypadek odbył swoją pierwszą, szczerą spowiedź z całego życia.

To właśnie ten sakrament pojednania, stał się jego początkiem drogi ku wolności. Słowa „ja odpuszczam tobie grzechy w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego” odmieniły jego całe dalsze życie.

Od tamtego momentu dla Piotra zaczęła się największa przygoda życia. Wkrótce po tym trafił na ludzi, którzy zaczęli wskazywać mu drogę, której nie znał dotychczas. Podjął naukę w szkole wieczorowej, po której poszedł na studia w kierunku psychologii, by móc skutecznie pomagać ludziom.

Dzisiaj wraz z przyjacielem Jackiem Zajkowskim, są założycielami grupy o nazwie „Wyrwani z niewoli”, w której to już od kilku lat, jeżdżą po całej Polsce ewangelizując i głosząc świadectwo swojego nawrócenia. Do tej pory odwiedzili już kilkaset miejsc, w których pokazywali młodym ludziom piękno życia w wolności od wszelkich form uzależnień.

Świadectwo nawrócenia Piotra:

W 2014 roku Piotr wydał książkę zatytułowaną „WYRWANI Z NIEWOLI”, w której opisuje całą drogę nawrócenia, którego doświadczyli wraz Jackiem oraz ich początki ewangelizacji. Książkę można nabyć pod tym linkiem: http://www.wyrwanizniewoli.pl/shop/, wspierając tym samy ich dzieło ewangelizacji.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *