Piotr Oleksik – świadectwo poznania Boga

„Człowiek nie jest w pełni świadomy, za co i za kogo w życiu jest odpowiedzialny i jak ważne jest jego życie dla Boga i dla drugiego człowieka”.

Piotr Oleksik, jeden z pierwszych w historii kraju trenerów Freestyle Football oraz reprezentant Polski w Street Soccer, opowiada o tym jak poznał Boga oraz jaki wpływ na całe dalsze jego życie, miało to spotkanie.

Narkotyki, hazard, alkohol były codziennością Piotra do momentu, w którym wstąpił do wojska, gdzie to tam poznał pewnego człowieka, którego nie obdarzył z początku zbytnią sympatią.

Nie był jeszcze w pełni świadomy, jakie będzie mieć to dla niego znaczenie. W skutek tego wydarzenia Bóg przywołał go do siebie, dając Piotrowi nowe życie.

Poznaj świadectwo Piotra:

Piotr jest obecnie założycielem Łódzkiej grupy Mekka Street (www.mekkastreet.pl), w której to oprócz działalności sportowej, związanej z akrobatyką piłkarską, propagują poszanowanie wartości moralnych i zdrowy tryb życia. Organizują pokazy, warsztaty, występują w turniejach.

Jednak głównym z założeń grupy jest oderwanie dzieci i młodzieży od komputerów, od bezczynnego przesiadywania w centrach handlowych, by miały szanse na zdrowy i sportowy rozwój.

Grupa Mekka Street:

2 odpowiedzi do “Piotr Oleksik – świadectwo poznania Boga

 1. Witajcie czy ja mogę liczyć na jaką kol wiek pomoc:

  Proszę o pomoc w powrocie do zdrowia, bliższe info na stronie:

  https://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/pawel_chrostek_404.html
  Liczę na każdy 1% podatku co roku ??

  Program do rozliczania Pitów:
  https://www.e-pity.pl/pity-2018/sub/program-online-epity-2019-KRS-0000270809–404

  Pomóc również można mi po przez zakup twórczości mojej Mamy na aukcji allegro:
  https://allegro.pl/charytatywni/fundacja-avalon-bezposrednia-pomoc-niepelnosprawnym/cele/pomoc-dla-pawla-chrostka-subkonto-404-1
  https://www.art-malarstwo.pl/

  Za wszelką pomoc bardzo dziękuję…

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *