Piotr Oleksik – świadectwo poznania Boga

„Człowiek nie jest w pełni świadomy, za co i za kogo w życiu jest odpowiedzialny i jak ważne jest jego życie dla Boga i dla drugiego człowieka”.

Piotr Oleksik, jeden z pierwszych w historii kraju trenerów Freestyle Football oraz reprezentant Polski w Street Soccer, opowiada o tym jak poznał Boga oraz jaki wpływ na całe dalsze jego życie, miało to spotkanie.

Narkotyki, hazard, alkohol były codziennością Piotra do momentu, w którym wstąpił do wojska, gdzie to tam poznał pewnego człowieka, którego nie obdarzył z początku zbytnią sympatią.

Nie był jeszcze w pełni świadomy, jakie będzie mieć to dla niego znaczenie. W skutek tego wydarzenia Bóg przywołał go do siebie, dając Piotrowi nowe życie.

Poznaj świadectwo Piotra:

Piotr jest obecnie założycielem Łódzkiej grupy Mekka Street (www.mekkastreet.pl), w której to oprócz działalności sportowej, związanej z akrobatyką piłkarską, propagują poszanowanie wartości moralnych i zdrowy tryb życia. Organizują pokazy, warsztaty, występują w turniejach.

Jednak głównym z założeń grupy jest oderwanie dzieci i młodzieży od komputerów, od bezczynnego przesiadywania w centrach handlowych, by miały szanse na zdrowy i sportowy rozwój.

Grupa Mekka Street:

1 komentarz do “Piotr Oleksik – świadectwo poznania Boga

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *