Modlitwa o cud

Modlitwa o cud. Jeśli przyjmiesz słowa tej modlitwy o cud, całym swoim sercem i będziesz odmawiać ją z głęboką wiarą, to z całą pewnością, doznasz duchowej łaski.

Doświadczysz żywej obecności Jezusa w swoim sercu i to On odmieni całe twoje życie w bardzo szczególny sposób. Proszę Cię, nie oceniaj czy to prawda, czy nie. Po prostu to sprawdź.

Za każdym razem gdy podejmujesz modlitwę, już możesz czuć się zwycięzcą. Wybrałeś Chrystusa, a mogłeś wybrać tyle innych rzeczy. Otwórz teraz swoje serce na to, co On chce ci dzisiaj powiedzieć.

Modlitwa o cud:

Jezu, oto staję teraz przed Tobą – grzeszny, taki jaki jestem. Proszę wybacz mi moje winy, których tak bardzo żałuję, proszę przebacz mi. Ze względu na Twoje Imię wybaczam wszystkim, którzy mnie skrzywdzili. Oto stoję przed Tobą i wyrzekam się grzechu, wszelkiego zła, szatana i jego dzieł. Tobie Panie Jezu oddaję moje życie teraz i na wieczność.

Proszę zamieszkaj od dziś w moim sercu, przyjmuję Cię jako mojego Pana i Zbawiciela. Uzdrów mnie Panie… Zmień mnie, Zmień moje życie Panie… Wzmocnij na ciele, duszy i umyśle. Przybądź Panie Jezu!

Osłoń mnie Swą Przenajświętszą Krwią i napełnij mnie Duchem Swoim Świętym. Kocham Cię Jezu! Dziękuje Ci Panie. Chcę podążać za Tobą każdego dnia. Alleluja. Maryjo Matko Najświętsza, Królowo nasza, Święty Peregrynie, Wszyscy Aniołowie i Święci, proszę przyjdźcie mi z pomocą.

Bóg jest miłością i nigdy nie opuścił nas, to my grzesznicy odwracamy się od niego… Czy wiesz, co mówi do ciebie teraz Jezus? On prosi, abyś żył dla Niego i abyś umarł za Niego. Abyś nieustannie należał do Pana. Jeśli otworzysz swoje serce na Niego i wypowiesz te piękne słowa (modlitwy o cud), to możesz być pewien, że cud na pewno wkrótce się wydarzy.

206 odpowiedzi do “Modlitwa o cud

 1. Boże mój najukochańszy proszę dopomóż mi. Ja już nie daję rady. Wiem że strasznie grzeszę wybacz mi. Boże kocham cię. Nie zostawiaj mnie samej z tym wszystkim.

  • Panie Jezu mój najukochańszy błagam cię pomóż mi. Ty panie Jezu wiesz o co cię proszę z całego serca.Bez twojej pomocy nie dam rady dalej tak żyć. Jezu ufam Tobie ty się tym zajmij. Bądź wola Twoja.

  • Jezu proszę uczyn dla mnie cud i uzdrow duszę i cialo.Ty wiesz jak cierpię. Jezu zajmij się ta maja chorobą. W Tobie tylko moja nadzieja. Matko Boża, Wszyscy Święci i Aniolowie modlcie się za mną. Jezu pomóż. Ewal

 2. Panie Jezu
  Już nie mam siły w chorobie, załamuję się, proszę szybko mi pomóż, bo upadam w wierze, brak mi sił, usłysz moje wołanie i dopomóż.
  Maryjo Niepokalana, Matko uproś mi cudowne uzdrowienie z tych dolegliwości.Ty mnie znasz i wiesz jak mi ciężko
  Pomóż mi trwać przy Twoim Synu i moim Panu

 3. Jezu Ufam Tobie, Ty się tym zajmij. ❤️
  Błagam, nie zostaw mnie teraz z tym. Proszę wysłuchaj mojej prośby.

 4. Boże proszę pomóż nam wyjść z tych naszych kłopotów finansowych . Proszę Cię postaw na naszej drodze człowieka, który nam pomoże.Kocham Cię bardzo , chociaż nie kiedy Cię zawodzę.

 5. Jezu Ufam Tobie, Tobie zawierzam swój problem
  Błagam, Ty się tym zajmij.
  Znasz moją prośbę, proszę pomoż mi.

 6. Panie Jezu Najcudowniejszy! Uzdrów mą duszę, ciało i umysł! Nie daję już rady! Błagam Ciebie pomóż mi!

 7. Panie Jezu pomóż, kocham Cię i uwielbiam. Daj mi śliną, niezachwianą wiarę. Proszę ulecz moje ciało i umysł, bym mogła głosić twoją chwałę.

 8. Jezu ukochany, umilowany! Blagam Cię pomóż mi, ulecz mnie z tej choroby. Juz nie mam sił, boję się. Tylko Ty ukochany Jezu mozesz to zrobić. Wierzę w Ciebie, ufam Tobie. Ty sie tym zajmij. Błagam Cię!!!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *