Modlitwa do Ducha Świętego o wyproszenie łask

Drogi czytelniku, zanim poznasz modlitwę do Ducha Świętego o wyproszenie łask, poznaj kilka faktów na temat Jego osoby.

Duch Święty jest prawdziwą osobą, która przyszła na świat, aby zamieszkać w prawdziwych naśladowcach Jezusa zaraz po Jego wniebowstąpieniu. Bez Niego pozostajemy daleko od Boga.

Duch Święty nie jest nieokreślonym, ulotnym cieniem czy też bezosobową mocą. On jest trzecią osobą Trójcy Świętej, osobą pod każdym względem równą Bogu Ojcu i Synowi Bożemu.

Został On nam dany, aby działać we wnętrzu osób, które wierzą w Jezusa. Aby kształtować w nas Boży charakter. Buduje On w naszym życiu miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność i opanowanie. Realizuje zadanie, którego nie moglibyśmy osiągnąć o własnych siłach.

Bóg nie chce, abyśmy samodzielnie próbowali być kochający i uprzejmi, ale pragnie, byśmy polegali na Nim, wierząc, że On sam ukształtuje w nas te cechy. Chrześcijanie są wezwani do tego, by nieustanie napełniać się Duchem Świętym. On wyposaża nas w moc do wykonywania służby, która powoduje duchowy wzrost.

Modlitwa do Ducha Świętego o wyproszenie łask

Przyjdź, Duchu Święty, przemień nasze wewnętrzne napięcie w święte odprężenie.
Przemień nasz niepokój w kojącą ciszę.
Przemień nasze zatroskanie w spokojną ufność.
Przemień nasz lęk w nieugiętą wiarę.
Przemień naszą gorycz w słodycz Twojej łaski.
Przemień mrok naszych serc w delikatne światło.
Przemień naszą obojętność w serdeczną życzliwość.
Przemień naszą noc w Twoje światło.
Przemień zimę naszych dusz w Twoją wiosnę.

Wyprostuj nasze krzywe drogi, wypełnij naszą pustkę,
oczyść nas z pychy, pogłębij naszą pokorę, rozpal w nas miłość,
Zgaś w nas zmysłowość.  Spraw, abyśmy widzieli siebie jak Ty nas widzisz.

343 odpowiedzi do “Modlitwa do Ducha Świętego o wyproszenie łask

 1. Dziękuję Tobie Duchu Święty za troskę, prowadzenie. Dziękuję, że jesteś ze mną. Dziękuję Duchu Święty za Twą miłość.

  • Duchu sw uzdrow nas z choroby duszy ciała . Daj Boże wszystkim światło Twego ducha przez swojego syna Jezusa Chrystusa amen

   • Duchu Święty proszę Cię obdarz Grzesia swoimi darami uzdrow Go i pomoz Mu w tej ciężkiej chwili.Duchu Święty obdarz Swoją Opieka leje dzieci i wnuki i cała rodzinę AMEN

    • Duchu Święty miej w opiece naszego synka Wojciech, dodaj mu siły i otuchy do nauki. Otwórz jego serce i umysł na wiedzę jaka musi przyswajać w szkole. Boże w Trójcy Przenajswietrzej bądź jego przewodnikiem.

     • Duch Święty gorąco proszę Cię o szczęśliwe rozwiązanie problemu, który tak bardzo mnie boli. Proszę Cię Duchu Święty, nie pozostawaj obojętny na moje prośby, racz mnie wysłuchać, dziękuję.n

     • Duchu św
      Działaj w rodzinach moich dzieci Spraw aby żyli w zgodzie i wzajemnej miłości Proszę Cię o potrzebne łaski i powrót do kościoła syna Andrzeja Spraw Duchu św. Aby ustala ludobojcz wojna na Ukrainie

     • Duchu św codziennie dajesz mi siłę i nadzieję. Wspieraj mnie abym mogła być dobrym człowiekiem.

     • Duch święty proszę Cię o zdrowie mojej żony i mnie byśmy przetrwali ten trudny czas jaki nadciąga na świat amen

     • Błagam Cię Duchu Święty o przemienienie mojego syna Krzysztofa wyjście z wszystkich problemów uczciwą pracę..powrót do Boga.

    • Duchu Święty, uzdrow mnie na duszy i ciele, bądź mi pomocą w mym utrapieniu, bez Ciebie jestem nikim, uwolnij mnie od problemów zdrowotnych i materialnych. Amen

     • Przyjdź Duchu Święty ja pragnę,,,,o to dziś błagam cię,,przyjdź ze swoimi darami do moich dzieci wskaż im drogę do nieba pomóż dokonywać madrych wyborów proszę w nowym roku szkolnym o błogosławieństwo

    • Duchu św.uzdrow duszę i ciało Wnuka Alicji sprawy aby wrócił do zdrowia i mógł realizować swoje plany życiowe

  • Duchu Św uzdrów moją relację z ukochanym. Dojść mi swoje daty abym właściwie postępowała.

 2. Duchu Św. proszę pobłogosław mojej córce. Obdarz ja swoimi darami i łaskami. Proszę o pomoc w odzyskaniu zdrowia. Potrzebne siły,umiejetnosci,dobrych współpracowników, dobre relacje z przełożonymi. Bożą pomoc w założeniu rodziny. Duchu Św. Otocz swja Bożą opieką moje dziecko. Amen

  • Duchu święty dziękuję, że otaczasz mnie swoją troską. Opiekuj się moją rodziną i mną. Oddal ode mnie złych ludzi.

   • Duchu Święty proszę oswiecaj nasze umysły i najpełniej Bożą mądrością oraz Twymi darami i łaskami mnie i wnuka oraz moich bliskich.

 3. Pomoz mojemu synowi w tej trudnej dla niego chwil , obdarz go swoimi darami aby mogl przetrwac ten trudny czas.Aby milosciwy Bog obdarzyl go niezbedna laska I milosierdziem.

 4. Pomoz mojemu synowi oraz calej mojej rodzinie w tej trudnej dlanas chwil , obdarz nas swoimi darami aby moglibysmy przetrwac ten trudny czar.Aby milosciwy Bog obdarzyl nas niezbedna laska I milosierdziem.

 5. Duchu Święty, dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Proszę o łaskę zdrowia dla całej rodziny. Szczęśliwe rozwiązanie dla córki i zdrowe dziecko.

 6. Boże, dziękuję za hojne dary. Proszę Cię otocz tę rodzinę swoją opieką.

 7. Przyjdź Duchu Święty oświeć moja wnuczkę Patrycję oświeć serce i umysł i ochotę i zdolnośći w nauce.

 8. DUCHU ŚW proszę o oświecenie córki Katarzyny pomóż jej w pracy oświecaj jej serce i umysł .

 9. Duchu Św. błagam Cię o uzdrowienie mojego syna , o opiekę nad naszą całą rodziną , o zdrowie dla naszej rodziny tak cielesne jak i duchowe.

 10. Duchu Święty dziękuję za wszelką pomoc. Proszę Cię o zdrowie i opiekę dla całej rodziny. O szczęśliwe rozwiązanie dla córki i zdrowe dziecko. Dziękuję i proszę.

 11. Duchu Św. wejrzyj na błaganie nasze i uzdrów mojego syna , otocz opieką naszą całą rodzinę , proszę o zdrowie tak cielesne jak i duchowe.Bóg zapłać niech się tak stanie.

 12. Duchu Święty dziękuję za pomoc i gorąco proszę o pokój na świecie. Uchroń nas od tej wojny. Ufam Tobie.

 13. Duchu Świety okaż światło, stań podczas dzisiejszego egzaminu mojego syna, aby mógł wykorzystać tę ogromną wiedzę, którą posiada, aby nie zniszczył go stres i presja, aby mógł napisać to, czego uczył się rok. Błagam.

 14. Duchu Święty dziękuję za wszelką pomoc, błagam o zdrowie dla córki i całej rodziny. Dary ducha Świętego dla wnuków i ich rodziców. Dziękuję i proszę pomóż.

 15. Duchu Święty pomoz mi być znowu z kamilem ze y naprawdę pokazał że mnie kocha proszę cie pomóż nam być znowu razem i cieszyć się każdym dniem swojego życia nie zostawiaj mnie proszę Amen

 16. Duchu Sw Boże proszę o Twoje światło dla Marcina. Pomóż w wyborze drogi życia i kierunku studiów. Amen

 17. Duchu święty proszę Ciebie, aby mój pracodawca dotrzymywał słowa w sprawie Tobie wiadomej. Pomóż mi.

 18. Duchu Święty przyjdź do naszej rodziny z całą swoją mocą złam przekleństwo które na nas rzucił ktoś nierzyczliwy proszę

 19. Duchu Święty, dziękuję za wszelką pomoc. Błagam o zdrowie dla córki i całej rodziny. Ufam Tobie.

 20. Duchu Święty miej w opiece Olę i Emilkę,pomóż im wrócić do domu, dodaj im siły i otuchy do nauki. Otwórz ich serce i umysł na wiedzę jaką muszą opanować w szkole i pragnienie powrotu do domu. Boże w Trójcy Przenajswiętszej bądź ich przewodnikiem.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *