Ks. Dominik Chmielewski odwołany z funkcji moderatora „Wojowników Maryi”

ks. Dominik ChmielewskiRada Koordynatorów Ruchu „Wojowników Maryi” poinformowała, że ks. Dominik Chmielewski SDB decyzją przełożonego pilskiej prowincji salezjanów przestał pełnić funkcję moderatora tego ruchu. Jego następcą został ks. Piotr Pączkowski SDB.

Jak przeczytamy dalej w piśmie, zmiana ta jest podyktowana przydzieleniem ks. Dominikowi Chmielewskiemu nowych zadań, dotyczących przekształcenia kompleksu klasztornego w Lądzie nad Wartą w ośrodek rekolekcyjny. Jak podkreślono, ks. Chmielewski, w miarę możliwości wynikających z nowych obowiązków, nadal będzie wspierał „Wojowników Maryi” swoją obecnością i modlitwą. Dodano, że ks. Piotr Pączkowski „doskonale zna charyzmat Ruchu […], co gwarantuje zachowanie ciągłości i spójności działania.”

W tym samym piśmie poinformowano także o zmianie koordynatora „Wojowników Maryi”. Andrzeja Grabowskiego zastąpił Kamil Kowalczyk.

Za: Wojownicy Maryi, gosc.pl

4 odpowiedzi do “Ks. Dominik Chmielewski odwołany z funkcji moderatora „Wojowników Maryi”

  1. Panie Jezu miej w opiece Kościół Swój, Duchu Święty przemawiaj, krzycz do pasterzy naszych. Maryjo nie pozwól na poniewierkę dusz naszych.

  2. Ksiądz Dominik jest kapłanem posłanym przez Boga na czasy ostateczne….Ma ogromny dar głoszenia słowa Bożego….świętym kapłanem,wielkim darem bożym na ten trudny czas.Wielu ludzi nawróciło się do Boga dzięki jego wspaniałej posłudze….przybliża prawdę,otwiera oczy na sprawy bardzo ważne….dlaczego zostaje odsunięty .Zbiera wielkie owoce w swojej posłudze.Jest za bardzo maryjny? Remontować ośrodek rekolekcyjny może każdy ,który zna się na tej robocie…On został stworzony do głoszenia prawdy Bożej .To straszna krzywda dla nas i wielki ból….Ojcze Dominiku jesteśmy z Tobą.Niech się dzieje wola Boża.Modlimy się za Ciebie.Potrzebujemy Cię…

  3. Zlemu przeszkadzaja Maryjni kaplani, ale Maryja ich strzeże a zdepcze jak węża tych co wężowi służą, każdy bedzie rozliczony

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *