Historia Teofila z Adany

O losach Teofila z Adany, zwanego też Teofilem Pokutnikiem, pisał m.in. św. Alfons Maria de Liguori w dziele zatytułowanym Uwielbienie Maryi. Historia tę uwieczniono również na portalu średniowiecznej katedry Notre Dame w Paryżu.

O losach Teofila z Adany, zwanego też Teofilem Pokutnikiem, pisał m.in. św. Alfons Maria de Liguori w dziele zatytułowanym Uwielbienie Maryi.

Historia tę uwieczniono również na portalu średniowiecznej katedry Notre Dame w Paryżu.

Św. Alfons Maria de Liguori, podkreślił w swojej twórczości, że Matka Boża jest Matką Miłosierdzia i jak powiedziała kiedyś św. Brygidzie, jest Matką nie tylko sprawiedliwych i niewinnych, lecz i grzeszników, byle mieli pragnienie poprawy: „Jestem” – rzekła – „Matką wszystkich grzeszników PRAGNĄCYCH się poprawić”.

1 komentarz do “Historia Teofila z Adany

  1. Juan Diego skutecznie pomógł nam w odzyskaniu straconych danych przy poważnej awarii sprzętu komputerowego skasowanych przez pomyłkę. Zawołałam w duchu o pomoc do Niego i za kilka minut zaczęliśmy odzyskiwać dane. Podkreślam, że wcześniej bezskutecznie przez ponad godzinę próbowaliśmy różnych programów do tego służących, a okazało się po zgłębieniu tematu, że poczynione wcześniej zabiegi tylko pogorszyły sytuację. Treść większości komentarzy w Internecie wskazywała na to, że sytuacja jest beznadziejna i w najlepszym przypadku odzyskanie będzie się wiązało z bardzo wysokimi kosztami idącymi w tysiące złotych. Kiedy widmo utracenia 20-letniej pracy zaglądało w oczy, wezwany na pomoc Juan Diego okazał się niezawodny! Wtedy dopiero natrafiliśmy na program, który nas uratował! Bogu dzięki za Juana Diego!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *