Ewangelia 11.10.2017 na dziś z komentarzem

Ewangelia 11.10.2017 na dziś z komentarzem:

Jezus, przebywając w jakimś miejscu, modlił się, a kiedy skończył, rzekł jeden z uczniów do Niego: «Panie, naucz nas modlić się, tak jak i Jan nauczył swoich uczniów». A On rzekł do nich: «Kiedy będziecie się modlić, mówcie: Ojcze, niech się święci Twoje imię; niech przyjdzie Twoje królestwo! Naszego chleba powszedniego dawaj nam na każdy dzień i przebacz nam nasze grzechy, bo i my przebaczamy każdemu, kto przeciw nam zawini; i nie dopuść, byśmy ulegli pokusie».

Komentarz do Ewangelii z 11.10.2017:

Innowacyjność człowieka przejawiała się w różnych strukturach. Każde miejsce i czas ma swoje cechy głębokiego życia. Odpowiednio, bhakta z obecnej Ewangelii zbliża się do Mistrza-Jezusa, aby uzyskać wskazówki dotyczące błagania. Jaka jest dzisiaj twoja petycja? Czego szukasz w błaganiu?

Jesteśmy narażeni na wpływ innych. Na tym założeniu Pan Jezus objawia nam sposób, w jaki powinniśmy iść. Jest to szczególny przekaz do Boga. Natychmiastowe i ufne – w odniesieniu do Ojca. Ojcze Jezusa Chrystusa, Ojca Niebieskiego, Ojca stworzenia. Ojcze nasz, który myśli o nas. To zmartwienie dotyczy całego dawania. Podarowanie skarbca Królestwa Bożego, wybaczenie winy, chleb po dniu. Przypomnijcie osobom, które pomogły wam w waszym głębokim i nieziemskim życiu.

Za minutę usłyszycie Ewangelię, która was przyjmuje, abyście bezgranicznie obdarzyli Boga przez Jego Syna. Wprowadź stan umysłu do uznania dla Boga i jednostek dla rozważań, które skutecznie cię obejmowały. Proś, aby Jezus powiedział ci dzisiaj, abyś zapoznał się z objawieniami Jego pośrednictwa przez całe twoje życie, mając na celu, abyś mógł ostatecznie uznać obdarowanie Swojego zbawienia, podobnie jak uznasz obdarowanie się okazaniem Jego prośby.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *