Cud eucharystyczny w USA? Diecezja bada sprawę

 „Jednemu z naszych szafarzy zabrakło hostii i nagle w puszce pojawiło się ich więcej. Bóg po prostu powielił się w cyborium” – relacjonuje ks. Joseph Crowley. Do zdarzenia dojść miało w parafii pod wezwaniem polskiego świętego.

Katolicka agencja prasowa CNA opisała zdarzenie, do którego dojść miało w kościele pw. św. Tomasza w parafii pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Thomaston w USA. 5 marca br. w trakcie niedzielnej Mszy Św. w cyborium jednego z szafarzy dojść miało do niewytłumaczalnego rozmnożenia Najświętszego Sakramentu.

„Jednemu z naszych szafarzy zabrakło hostii i nagle w puszce pojawiło się ich więcej. Bóg po prostu powielił się w cyborium. To naprawdę super, kiedy Bóg robi te rzeczy, i to jest naprawdę, naprawdę niezwykłe, kiedy zdajemy sobie sprawę z tego, co On zrobił i co właśnie stało się dzisiaj” – przekazał ks. Joseph Crowley, proboszcz parafii, na zakończenie Mszy Św.

Całość nagrania z jego oświadczeniem poniżej:

Jak donosi lokalna stacja telewizyjna WFSB, dochodzenie ws. domniemanego cudu prowadzi archidiecezja Hartford.

Jak podaje CNA, ze wszystkich cudów eucharystycznych ocenionych jako prawdziwe przez Kościół w XXI wieku wydarzyły się tylko cztery, z czego aż dwa w Polsce.

Za: aleteia.org, deon.pl

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *