Heres (Jacek Zajkowski) / Ku wolności – chrześcijański rap

Jacek Zajkowski „Heres”, (poprzedni pseudonim „Zetaigreka”) – kiedyś człowiek pogrążony w wielu nałogach, żyjący daleko od Boga, dziś wzór dla młodzieży i żywy świadek Jezusa Chrystusa, zajmujący się chrześcijańskim rapem.

Od kilku lat, wspólnie z Piotrem Zalewskim tworzą grupę profilaktycznie-ewangelizacyjną „Wyrwani z niewoli”. Na koncertach „WZN”, dzielą się historią swego nawrócenia, przekazują wartości wynikające z życia w zgodzie z dekalogiem.

Jacek jako artysta hip hopowy i profilaktyk, w swoich utworach pokazuje, że można żyć bez narkotyków i alkoholu, odkrywając swoje pasje i talenty, a to wszytko przez pryzmat Ewangelii.

Na swoim koncie ma już trzy albumy, pierwszy nosi nazwę „Kamienie Wołać Będą”. Drugi solowy album rapera to: “Prawda Was Wyzwoli”, który został nagrodzony na XXI targach wydawców katolickich statuetką Feniks 2015 w kategorii “muzyka chrześcijańska”. Ostatni krążek rapera nosi tytuł „HERES”, z którego to właśnie pochodzi poniższy klip zatytułowany „Ku wolności 2”.


Płytę Jacka można dostać w sklepie: http://www.wyrwanizniewoli.pl/shop/

1 komentarz do “Heres (Jacek Zajkowski) / Ku wolności – chrześcijański rap

  1. Zapraszam do sekcji muzyka na moim blogu: jezus-zmartwychwstal.blogspot.com Stara ale… świetna. Żaden raper tego nie przebije…

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *